O NAS

Jesteśmy młodą, dynamiczną, dobrze wykształconą grupą neurologów specjalizujących się w leczeniu chorób neurologicznych.

Kierownikiem medycznym zespołu jest prof. dr hab. med. Krzysztof Selmaj jeden z najbardziej doświadczonych neurologów Polskich, a z wieloletnim doświadczenie pracy w Anglii i USA. Były prezes Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i wice-Prezes Europejskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Zajmujemy się wszystkimi chorobami neurologicznymi.

Dysponujemy bardzo nowoczesną aparaturą diagnostyczną na czele z aparatem rezonansu magnetycznego, 3 teslowym i szerokim otworze dla pacjenta.

Zapewniamy szybką i fachową diagnostykę i leczenie w tym kompleksową diagnostykę w ramach procedury jednodniowej.

Dysponujemy unikatowymi metodami leczenia stwardnienia rozsianego i innych chorób immunologicznych układu nerwowego.

Nasz ZespółPoznaj nasz personel

Prof. dr hab. Krzysztof Selmaj
Kierownik medyczny
Specjalista neurolog, 38 lat doświadczenia w diagnostyce i leczeniu chorób neurologicznych, w tym wiele lat pracy w ośrodkach akademickich Anglii i USA
Dr n.med.  Agnieszka Machlańska
Specjalista neurolog
Specjalista neurolog, wieloletnie doświadczenia w leczeniu chorób neurologicznych
Dr n.med. Tomasz Kun
Specjalista neurolog
Specjalista neurolog, wieloletnie doświadczenia w leczeniu chorób neurologicznych
Lek. med. Ewelina Chrząszcz
Specjalista neurolog
Specjalista neurolog, specjalista badań elektromiograficznych

PolecamyProcedura jednodniowa

Oferujemy unikatową procedurę diagnostyczną i leczniczą w czasie jednego dnia. W tym czasie wykonujemy pełną diagnostykę obrazową rezonansem magnetycznym, badanie płynu mózgowo-rdzeniowego, badania elektrofizjologiczne, emg, potencjały wywołane i wszystkie badania biochemiczne umożlwiające szybką i pewną diagnozę chorób neurologicznych.

PolecamyRezonans magnetyczny

Dysponujemy najwyższej klasy aparatem MRI o silnym polu magnetycznym 3 tesla i szerokim otworze dla pacjentów (Siemens Skyra). Aparat 3 teslowy umożliwia dokładniejszą diagnostykę niż aparaty o słabszych polach magnetycznych co zapewnia bardzo wysoką precyzję diagnostyki. Szeroki otwór w magnesie zapewnia z kolei znacznie większą wygodę i komfort…

PolecamyKomórki macierzyste

Oferujemy terapię mezenchymalnymi komórkami macierzystymi podawanymi dokanałowo. Jest to eksperymentalna terapia którą stosuje się u pacjentów ze stwardnieniem bocznym zanikowym oraz u pacjentów ze stwardnieniem rozsianym, u których nie osiągnięto efektu terapeutycznego innymi metodami leczenia. Stosujemy komórki macierzyste…

Budynek Tylna 12Historia obiektu w którym znajduje się Centrum Neurologii

2013

W lipcu 2013 roku obiekt stał się własnością Centrum Neurologii Krzysztof Selmaj. Budynek został ponownie gruntownie przebudowany, jak również dostosowany do nowych wymogów działania.

1998

Budynek został wystawiony na sprzedaż. Wygrała go spółka Midas, która przeprowadziła w budynku gruntowny remont. W budynku tym znajdowała się również Prywatna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa.

1995

O budynek zabiega Szkoła Filmowa. W połowie lat 90, Urząd Rejonowy przekazał w końcu pałacyk szkole, miała tam powstać studencka scena teatralna. Remont wymagał dużych nakładów i kurateli konserwatora zabytków. Uczelni nie udało się zdobyć funduszy i budynek oddała miastu.

1899

Powstaje budynek przy ulicy Tylnej 12 jako mieszkanie dla dyrektorów fabryki Grohmanów.